Cztery złota karateków

W dniu 09.05.2015r. na Hali Miejskiej przy ul. Twardowskiego w Szczecinie rozegrane zostały Międzynarodowe Mistrzostwa Pomorza Kyokushin Karate, którego organizatorem był Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA. Łącznie w rywalizacji udział wzięło 332 zawodników z 25 ośrodków z terenu całego kraju oraz reprezentanci Niemiec i Białorusi.
Nasz klub reprezentowało 23 zawodników, zdobywając aż 10 medali: 4 złota, 1 srebro, 5 brązów, co sklasyfikowało nas na wysokim 5 miejscu w kategorii drużynowej.
– Monika Saramak – III miejsce w kat. kumite dziewczynek 10 lat -35kg,
– Dariusz Jęcek – III miejsce w kat. masters +85kg.
Serdecznie gratuluję wszystkim zawodnikom oraz ich rodzicom i dziękuję, za pomoc w opiece naszych najmłodszych karateków.
Ogromne gratulacje należą się również naszym kibicom, którzy kolejny raz wygrali nagrodę „najlepszej publiczności”. Tym razem wygraliśmy „FORDA”.