35 poniedziałków z Biblioteczną Akademią Młodego Artysty

Dla małych studentów drugiej już edycji Bibliotecznej Akademii Młodego Artysty, poniedziałek 13 czerwca 2016 roku był dniem wyczekiwanym z niecierpliwością i dużym zaciekawieniem. Zostali bowiem zaproszeni na uroczyste zakończenie Akademii zwieńczające ich całoroczne zmagania artystyczne. Na tle wystawy prac plastycznych, w obecności rodziców i w podniosłej atmosferze rozdaliśmy dyplomy i drobne prezenty.

Dyplomy ukończenia Akademii z wyróżnieniem otrzymało aż 13 jej uczestników, najbardziej zaangażowanych i aktywnych; dyplomy ukończenia Akademii otrzymały 4 osoby, a dyplomy uczestnictwa w Akademii 5 osób. To był fantastyczny rok! Powstało wiele wyjątkowych prac, braliśmy udział w konkursach, wyjeżdżaliśmy razem, świętowaliśmy. Tegoroczne albumy z Akademii to ponad 2000 zdjęć! Wszyscy bezapelacyjnie posiadają zacięcie artystyczne i twórczą pasję ? cieszymy się i bardzo doceniamy, że znajdujecie czas i chęci na cotygodniowe spotkania. Podziękowania należą się również rodzicom, którzy co poniedziałek przyprowadzają dzieci na zajęcia i wybaczają nam (mamy nadzieję) te pobrudzone na kolorowo dziecięce ubrania.

Zakończenie Akademii 7

Zakończenie Akademii było takie, jak 35 poprzednich poniedziałków: miłe, kolorowe, ze śmiechem i zabawą w tle. Świeżo wyciskany sok z arbuza i cytrusów, domowe babeczki z malinami i kawa pozwoliły na przeciągnięcie w czasie tego miłego spotkania, na wspominki i rozmowy. Bardzo dziękujemy za przepiękne kwiaty i miłe słowa!

Zakończenie Akademii 4

Szczególne podziękowania składam prowadzącej charytatywnie Akademię Annie Sawickiej, za nietuzinkowe pomysły, ogromne zaangażowanie i pasję włożoną w edukację swoich ?studentów?. Zrobiliście razem dużo fajnych rzeczy, a bibliotece przybyło czytelników. Dziękuję sponsorom, bez wsparcia których nie udałoby się przeprowadzić tylu ciekawych zajęć. Teraz nadszedł czas na odpoczynek ? jeszcze tydzień i koniec szkoły. Odpoczywajcie zatem ? życzymy Wam pięknych, słonecznych wakacji, kolorowych przygód, kreatywnych pomysłów, wspaniałych przyjaźni oraz ładnych ocen na świadectwach!

Danuta Sawicka
Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej
W Będzinie

[av_gallery ids=’10651,10652,10653,10654,10655,10656,10657,10658,10659,10660,10661,10662′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-iv5dyy’]

opublikowano 15 czerwca 2016