50 lat razem

Państwo Teresa i Tadeusz Skrzypczykowie ze Smolnego w dniu  20 lipca 2019r. obchodzili w Urzędzie Stanu Cywilnego w Będzinie   Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego.

W uroczystości udział wzięli najbliższa rodzina Jubilatów, Wójt Gminy Będzino Pan Mariusz Jaroniewski, który w imieniu  prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy odznaczył Jubilatów medalami za „Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, Przewodnicząca Rady Gminy w Będzinie Pani Barbara Grudzień oraz  Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Dorota Kokłowska.

Miłość, szacunek, poświęcenie, liczne kompromisy. Chwile dobre i złe. Wspólny dom, rodzina, dzieci i wnuki. Tylko nieliczni mogą pochwalić się tak długim stażem małżeńskim, dlatego też prosimy raz jeszcze przyjąć od przedstawicieli władz samorządowych gminy Będzino, najserdeczniejsze gratulacje i życzenia wielu dalszych lat w zdrowiu, wzajemnej miłości i szacunku najbliższych Wam osób, by przeżyte wspólnie lata niosły ze sobą tylko dobre wspomnienia, a nadchodzące lata pozwalały spełniać marzenia i przeżywać kolejne jubileusze.

Wasze długoletnie pożycie małżeńskie dowodzi, że mimo upływu czasu, ciągłych zmian zachodzących w otaczającym nas świecie, sukcesów i porażek, jakie spotykają nas w życiu rodzina jest najważniejszą przystanią i ostoją, do której zawsze powinniśmy powracać.

Kierownik USC Dorota Kokłowska

opublikowano 26 lipca 2019