ADRIANNA JĘCEK BRĄZOWĄ MEDALISTKĄ MISTRZOSTW EUROPY

Wróciliśmy z medalem z 30 Mistrzostw Europy Karate Kyokushin, które odbyły się w Holandii. Adrianna Jęcek jest pierwszą zawodniczką Uczniowskiego Klubu Sportowego “Karate Kyokushin Kanku Tymień”, która wzięła udział w tak prestiżowej imprezie sportowej i od razu przywiozła brązowy medal. Adrianna wywalczyła trzecie miejsce w kategorii -60kg juniorów młodszych 16-17 lat. O wejście do finału przegrała z obecną Mistrzynią Europy. Niewiele brakowało aby zdobyć drugi medal, w kategorii kata. Po pięknym wykonaniu kata w pierwszej turze, cztery zawodniczki awansowały do rundy finałowej. Adrianna w rundzie finałowej wykonała seienchin kata, niestety nie udało się stanąć na podium i ostatecznie zakończyła rywalizację kata na miejscu IV. Jest to ogromny sukces naszej Ady. Udział w Mistrzostwach Europy był możliwy dzięki dotacji z Gminy Będzino oraz dzięki sponsorowi Ośrodek Wczasowy “Pod Wydmami” – Sarbinowo.

Serdecznie dziękuję Wójtowi Gminy Będzino Panu Henrykowi Brodzie oraz Pani Tamarze Rosowskiej za otrzymane wsparcie finansowe niezbędne do realizacji tego zadania.

 

Serdeczne gratulacje, osu!

 

[av_gallery ids=’12078,12085,12084,12083,12082,12081,12080,12079′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-iigvvx’]

opublikowano 30 listopada 2016