APEL WÓJTA GMINY BĘDZINO

Będzino, 25 marca 2020 r.

APEL WÓJTA GMINY BĘDZINO

         Na podstawie § 10 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 roku w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii oraz mając na uwadze dynamicznie rozwijającą się sytuację związaną z koronawirusem SARS-CoV2, a także w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców gminy Wójt Gminy Będzino informuje:

Od 25 marca 2020 r. (środa) do odwołania wyłącza się bezpośrednią obsługę interesantów. Wyjątek stanowi realizacja spraw niezbędnych, niecierpiących zwłoki, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym z pracownikiem gminy.

Dokumenty do urzędu można składać poprzez wysyłkę pocztą lub poprzez wrzucenie do urn znajdujących się przed budynkiem. Odbiór osobisty dokumentów jest niemożliwy – będą wysyłane pocztą na wskazany adres lub elektronicznie na wskazany email.     

W celu zapobiegania rozpowszechnianiu się wirusa zalecamy wszystkim mieszkańcom naszej gminy, aby ograniczać do minimum wizyty w urzędzie i jednostkach organizacyjnych Gminy. Jeśli sprawy nie są pilne należy załatwiać je pisemnie, telefonicznie lub drogą elektroniczną, pomocny może być wykaz pracowników urzędu, dostępny poniżej lub na stronie internetowej www.bedzino.pl

         Polecamy Komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego dla seniorów dostępny na stronie: gis.gov.pl

opublikowano 25 marca 2020