Dzień Kobiet w Gminie Będzino- wielkie święto Pań

Za nami już Dzień Kobiet, a my wspominamy wielkie święto Pań w Gminie Będzino. W dniu 8 marca sala Gminnego Ośrodka Kultury w Będzinie dosłownie pękała w szwach, co niezwykle cieszy. Frekwencja mieszkanek Będzina była znakomita i równie znakomicie się bawiono.

Była moc serdeczności i życzeń, składanych ze sceny przez Wójt Gminy Będzino, Sylwię Halamę oraz Przewodniczącego Rady Gminy Będzino Andrzeja Nożykowskiego. Pani Wójt w pięknych słowach podziękowała także za zorganizowanie wydarzenia kadrze pracowniczej GOK, co biorąc pod uwagę ilość uczestników, nie było zadaniem łatwym.

Nie zabrakło też kwiatów, tortu, pysznego poczęstunku i szampana. O słodycz zadbali także strażacy z OSP w Będzinie, sponsorując czekolady. Nie można też zapomnieć o wszystkich sponsorach tej imprezy, którzy zadbali o ciasta i inne atrakcje. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Sołtysi Łekna i Będzina, wspierani przez przedstawicieli Rady Gminy w Będzinie przeczytali okolicznościowe wiersze dedykowane kobietom. Radna Powiatu Koszalińskiego, Elżbieta Góral zorganizowała jak zawsze-niezawodnie- loterię fantową “Szczęśliwy numerek”, w której każdy wygrywał. Wielkie wrażenie wywarł także recital utalentowanej wokalistki Valentyny Duss, która dosłownie porwała publiczność do tańca i śpiewu.

Czas szybko leci- niebawem znów spotkamy się 8 marca, z pewnością na równie udanym spotkaniu!