„Złote Gody” – to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe, zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek – powiedziała prowadząca uroczystość Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Dorota Kokłowska

Państwo Władysława i Roman Wierzbiccy z Dobiesławca wraz z rodziną obchodzili Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego w dniu 5 października 2019r.

Wójt Gminy Będzino Pan Mariusz Jaroniewski w imieniu  prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy odznaczył Jubilatów medalami za „Długoletnie Pożycie Małżeńskie” ,przekazał upominek i złożył życzenia dalszych lat w zdrowiu, wzajemnej miłości i szacunku najbliższych osób. Pan Andrzej Krawiec V-ce Przewodniczący Rady Gminy w Będzinie przekazał  pamiątkowy dokument oraz złożył Jubilatom gratulacje.

Drodzy Jubilaci, życzymy Wam szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy, nieustającej zgody i zdrowia na wspólne dni, a także nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie oraz wiary i radości, która dostrzega piękno małych rzeczy.

Kierownik USC Dorota Kokłowska