Komputery z Danii

Pod koniec ub. roku odwiedzili naszą szkołę dwaj panowie z Danii, związani z Firmą ORFO z Będzinka z sondażową wizytą. Chcieli się zorientować, czy jesteśmy zainteresowani co prawda używanymi, ale absolutnie przydatnymi do dalszego wykorzystania zestawami komputerowymi. Oferowała je nam nieodpłatnie Skanderborg Order Center for Edukation.

Zastanawialiśmy się bardzo krótko, bo te  które mieliśmy otrzymać, choć używane miały znacznie lepsze parametry techniczne od tych w naszej, szkolnej pracowni internetowej. Przystaliśmy oczywiście na tą propozycję i właśnie dzisiaj 16 lutego 2015 r. przedsięwzięcie zostało sfinalizowane. Przekazanie 10 zestawów i projektora multimedialnego odbyło się w sali gimnastycznej z udziałem całej społeczności szkolnej i Wójta naszej gminy p. Henryka Brody. Jest realna szansa, że wkrótce trafią do nas ze Skanderborg także inne pomoce dydaktyczne !!!
Naszym duńskim darczyńcom składamy SERDECZNE PODZIĘKOWANIE !!!!

Uczniowie i Dyrekcja
Szkoły Podstawowej w Będzinie z s. w Łeknie

[av_gallery ids=’5656,5657,5658,5659,5660,5661,5662′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-3b1bc7′]

opublikowano 18 lutego 2015