Nowy stopień mistrzowski w „Kanku” Tymień. Dariusz Jęcek zdał egzamin na czarny pas

Miło mi poinformować, że w naszym Uczniowskim Klubie Sportowym „Karate Kyokushin Kanku Tymień” przybył nam nowy CZARNY PAS.

W dniach 20-23 lipca na Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego odbył się 44. Wschodnio Europejski Letni Obóz z udziałem 316 uczestników w tym z Rosji, Niemiec, Ukrainy, Norwegii, Białorusi, Węgier, Irlandii i Czech. Treningi  prowadzili: Prezydent EKF shihan Antonio Pinero oraz CR USA shihan Lesław Samitowski z Chicago. Dariusz Jęcek przystąpił do egzaminu na pierwszy stopień mistrzowski (1DAN). Egzamin trwał tradycyjnie dwa dni: w pierwszym dniu należało przejść egzamin techniczny, w drugim przystąpiło się do walk kumite. Dariusz Jęcek zdał pomyślnie egzamin, zdobywając pierwszy stopień mistrzowski w karate kyokushin. Pozytywnie również zdała egzamin Agnieszka Kowalczyk-Jęcek, która zdawała na stopień uczniowski 3 kyu (zielony pas z brązowym pagonem). Serdecznie Wam gratuluję i życzę wytrwałości w dalszej drodze karate kyokushin, OSU.

Sensei Paweł Tomaszewicz 2 Dan

[av_gallery ids=’57314,57316′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-t1mot9′]

opublikowano 10 sierpnia 2017