“Piękna wieś w obiektywie”

Szanowni Mieszkańcy Gminy Będzino!

Jak Państwo pamiętacie, co roku organizowany był konkurs „Piękna wieś Twoją zasługą”, którego celem było głównie zmobilizowanie Państwa do dbałości o swoje posesje, zagrody, osiedla. W tym roku, ze względu na panującą pandemię nie możemy odwiedzić Państwa w Waszych sołectwach, posesjach, ogrodach i ciekawych zakątkach skrytych nieraz w głębi ogrodu. Chcąc zachęcić jednak Państwa do aktywności na świeżym powietrzu , zapraszamy do pracy we własnych ogrodach i zagrodach. Wykorzystajmy czas izolacji aktywnie, z korzyścią dla siebie i własnego obejścia, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.
Zamiast konkursu „Piękna wieś Twoją zasługą” proponujemy Państwu „Piękną wieś w obiektywie”. Ze względu na istniejącą sytuację nie w formie konkursu, ale może zechcecie się Państwo podzielić z nami ciekawymi zdjęciami miejsc, które warte są pochwalenia się nimi. Fotografujmy swoje ogródki i obejścia. Wiosna, to najpiękniejsza pora roku, gdzie wszystko budzi się do życia, więc może warto to uwiecznić skoro więcej czasu spędzamy w domu.
Zachęcamy do przesyłania swoich fotografii, a my stworzymy galerię nadesłanych zdjęć na naszej stronie internetowej i będziemy je sukcesywnie prezentować.
Zdjęcia prosimy przesyłać na adres promocja@bedzino.pl z dopiskiem „wyrażam zgodę na publikację zdjęć na stronie Urzędu Gminy Będzino”.

opublikowano 5 maja 2020