Podwójna wygrana Tymienia

Dnia 17 i 18 lutego 2015 r. w murach Zespołu Szkół im. Ludzi Morza w Mścicach odbył się powiatowy turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców. W turnieju dziewcząt wzięło udział pięć drużyn zaś u chłopców cztery. Dziewczęta z Tymienia w swojej grupie gładko wygrały z rywalkami (Bobolice 2:0, Biesiekierz 2:0) i tym samym awansowały do finału, w którym nie dały szans przeciwniczkom z Manowa wygrywając po raz kolejny 2:0.

Turniej chłopców rozegrany był systemem „każdy z każdym”. Idąc w ślady swych koleżanek chłopcy zwyciężyli w każdym pojedynku w stosunku setów 2:0. Najgroźniejszym rywalem okazała się drużyna z Mścic, ale i z tym przeciwnikiem siatkarze z Tymienia pokazali klasę wygrywając w setach 25:15, 25:18. Chłopcy i dziewczęta zajmując I MIEJSCE będą reprezentować gminę Będzino i powiat koszaliński na turnieju regionalnym w Tychowie.

Skład drużyny dziewcząt: Edyta Jaśkiewicz, Martyna PIkulska, Barbara Birycka, Anna Birycka, Daria Krajnik, Agata Stokowiecka.

Skład drużyny chłopców: Rafał Dziduch, Dominik Skrzypkowiak, Gabriel Lisowski, Damian Poszyler, Tomasz Kwaśniewski, Kacper Gała, Wiktor Sprawka, Norbert Ziembicki, Norbert Przystałowski, Kuba Rutkowski.

Opiekun drużyn: Agnieszka Kaczmarek

[av_gallery ids=’6167,6168′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-2c2bnq’]

opublikowano 26 lutego 2015