Pani Laura Łącz ponownie oczarowała nas swoim pięknym głosem i niezwykłą osobowością. W wypełnionej po brzegi i przystrojonej świątecznie bibliotece, publiczność miała niebywałą okazję uczestniczyć w spektaklu poetycko-muzycznym pn. „Przed zapaleniem choinki”.

Dominującym tematem spotkania była poezja Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, recytowana i śpiewana przez artystkę bardzo nastrojowo i subtelnie. Wysłuchanie utworów „Ocalić od zapomnienia”, „Spotkanie z matką”, „Przed zapaleniem choinki”, “Srebrna Natalia” i innych, wykonanych z wdziękiem właściwym tylko Laurze Łącz i w poruszającej interpretacji, było wspaniałą ucztą dla ducha i wielką przyjemnością.

Dziękujemy Pani Laurze za występ, który wprowadził nas w magiczny przedświąteczny czas i dał wytchnienie od problemów dnia codziennego.

Dziękujemy miłośnikom poezji K.I. Gałczyńskiego, naszym czytelnikom i sympatykom biblioteki oraz wszystkim, którzy swoją obecnością potwierdzili, że warto organizować takie wydarzenia kulturalne. W przyszłym roku postaramy się jeszcze niejednokrotnie dać Państwu taką przyjemność.

[nggallery id=179]