Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Koszalinie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone naborowi wniosków dla mikro przedsiębiorców w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

O dofinansowanie mogą starać się osoby planujące utworzenie firmy oraz mikroprzedsiębiorstwa już funkcjonujące na obszarach do 5 tys. mieszkańców. Poziom dofinansowania to 50%, zaś wysokość kwoty, o jaką można się ubiegać jest ściśle uzależniona od liczby miejsc pracy utworzonych jako efekt inwestycji i może maksymalnie wynieść do 300 tys. zł. W trakcie spotkania konsultanci RCIE zaprezentują szczegółowe warunki ubiegania się o dofinansowanie, koszty kwalifikowane działania oraz procedury składania wniosków. Nabór wniosków potrwa od 16 do 25 kwietnia br.

Na spotkanie RCIE Koszalin zaprasza w czwartek 11 kwietnia o godz. 11.00 do sali 109 przy ul.Zwycięstwa 42 (budynek Centrum Biznesu, dawny NBP).

UWAGA! Wstęp na spotkanie jest bezpłatny jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o telefoniczne zgłoszenie udziału pod nr telefonu RCIE Koszalin 94 3471317

 

opublikowano 9 kwietnia 2013