Zespół „Kotwica Mieleńska” oraz Samorządowe Centrum Kultury w Sarbinowie serdecznie zapraszają 22 lutego br. (piątek) o godzinie 17 i 19 na wyjątkowy spektakl słowno-muzyczny  pod tytułem „Romantyczny wieczór w Kawiarni ADA” nawiązujący do minionych wydarzeń, kiedy to grupa młodych zaprzyjaźnionych dziewczyn spotykała się na imieninach u jednej z nich – u Ady. Obecnie, po latach dziewczyny spotykają się znowu w swojej ulubionej kawiarni na imieninach i wspominają dawne wydarzenia. Charakter przedstawienia o zabarwieniu wesołym i żartobliwym przywołuje wspomnienia minionych lat młodości.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, uprzejmie prosimy o telefoniczną rezerwację stolików u Haliny Szelest pod nr tel. 667-217-784.

Organizatorzy zapewniają słodki poczęstunek.

Wstęp wolny!!! Serdecznie zapraszamy!

[av_image src=’https://bedzino.pl/wp-content/uploads/2019/02/Spaktakl-ADA.jpg’ attachment=’173271′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-72t16za’][/av_image]

opublikowano 19 lutego 2019