Uczennica z gminy Będzino najlepsza w powiatowych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Chwalimy się! W ostatnich tygodniach dzieci i młodzież z terenu gminy Będzino konkurowały w zakresie wiedzy pożarniczej.

Turniej Wiedzy Pożarniczej na szczeblu powiatowym odbył się 8. kwietnia w Transgranicznym Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie. Do finału tych rozgrywek dostała się oraz zwyciężyła zajmując I miejsce w swojej kategorii wiekowej również w całym turnieju uczennica Szkoły Podstawowej w Będzinie z siedzibą w Łeknie – Małgorzata Grajper. Teraz czekają ją przygotowania do finału wojewódzkiego, nad którymi czuwa już Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie. Laureatka bierze udział w projekcie pn. „Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze na terenie gminy Będzino”, w ramach którego będzie miała okazję rozszerzać zainteresowania związane ze strażą pożarną, a także ciekawie spędzać czas wolny z innymi dziećmi z naszej gminy biorąc udział m.in. w grach terenowych, kursie pierwszej pomocy czy wypoczynku letnim. Rekrutacja do projektu trwa do końca kwietnia.  Do udziału w projekcie zapraszamy młodzież w wieku od 12 do 18 lat zamieszkałą na terenie gminy Będzino. Do udziału wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 94 316 25 45, 604 755 103 lub adresem email: mdp.bedzino@gmail.com. Jeszcze raz gratulujemy zwyciężczyni i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

[av_gallery ids=’13881,13882,13883′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-k980fs’]

opublikowano 21 kwietnia 2017