Ruszyliśmy pełną parą!! Treningi odbywają się jak przed wakacjami. Grupa pierwsza trenuje we wtorki i w czwartki w godzinach 17.00-18.00, natomiast grupa druga trenuje w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach 18.00-19.30. Miejsce treningów – Zespół Szkół im. Kardynała Ignacego Jeża w Tymieniu.

Już w tą sobotę (24.09.2016) reprezentacja naszego klubu w składzie:
– Diana Bieńkowska,
– Dawid Bosy,
– Adrianna Jęcek,
wystartuje w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin w Świnoujściu. Jest to pierwszy turniej po wakacjach, następny start szerszej grupy zawodników odbędzie się 05 listopada w Szczecinie, będzie to już kolejna edycja KYOKUSHIN CHALLENGE.
Ważnymi zawodami dla Adrianny Jęcek będą Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (16-17 lat). Na dzień dzisiejszy tylko Ada jest brana pod uwagę w starcie w Mistrzostwach Polski. Adrianna trenuje pod kątem Mistrzostw Europy, które odbędą się w dniach 24-25.11.2016 w Holandii. Będzie to pierwszy start naszej zawodniczki na tak poważnej imprezie sportowej. Ada jest utalentowaną zawodniczką, jest bardzo pracowita i zrobiła ogromne postępy w ostatnim czasie. Będzie reprezentowała nasz Uczniowski Klub Sportowy oraz naszą gminę w Holandii. Trzymamy kciuki za Adę. Osu

Sensei Paweł Tomaszewicz, 2 dan

opublikowano 20 września 2016