V FESTYN RODZINNY W BĘDZINIE

Już po raz piąty odbył się Festyn Rodzinny w Będzinie. Został zorganizowany przy współudziale Urzędu Gminy Będzino, Gminnego Ośrodka Kultury w Będzinie, rad sołeckich (Będzino, Będzinko, Łekno, Słowienkowo, Skrzeszewo, Kiszkowo, Śmiechów/Borkowice) oraz OSP Będzino.

Impreza rozpoczęła się 6 lipca o godz. 16.00 przy pięknej i ciepłej aurze. Dla przybyłych dzieci i dorosłych przygotowano różne atrakcje – zamki dmuchane, przejażdżki kolejką, malowanie  twarzy, konkursy i zabawy plastyczne.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i uczestnictwo w tegorocznym festynie min. Wójtowi Gminy Będzino p. Henrykowi Brodzie, dla Banku Spółdzielczego w Będzinie, Piekarni „Bajgiel” z Będzina, Firmie Kazimierz i Lucyna Parol z Mścic oraz Radnej Powiatu koszalińskiego p. Elżbiecie Góral .

Realizacja zadania w ramach projektu “Integracja poprzez zabawę – cykl imprez na terenie Gminy Będzino”, projekt dofinansowany ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów.

opublikowano 9 lipca 2013