We wtorek 20 marca 2018r., o godzinie 10:00, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Wielkanoc w trzech odsłonach: palma wielkanocna, pisanka, stroik wielkanocny”.

Celem konkursu było kultywowanie tradycji wielkanocnych, wzmacnianie więzi rodzinnych oraz integracja dzieci, rodziców, nauczycieli, personelu i przyjaciół przedszkola. W konkursie mógł wziąć udział każdy przedszkolak i żłobkowicz wraz z rodzicami lub innymi bliskimi. Technika wykonania pracy była dowolna. Liczył się pomysł, użyte materiały, często przyrodnicze np. mech, ale przede wszystkim zaangażowanie uczestników konkursu. Ich liczba przekroczyła wszelkie oczekiwania organizatorów. Wspaniałe i pomysłowe prace konkursowe można podziwiać w specjalnie z tej okazji zorganizowanej Galerii. W holu przedszkola, oko cieszą barwne pisanki, wykonane z bukszpanu palmy czy różnorodne stroiki. Są zarówno małe kurczaczki i świeczniki, jak i przepiękne dekoracje okienne czy wielkie zające.
Konkurs, który przedszkole organizuje już od pięciu lat, stał się tradycją wyczekiwaną zarówno przez dzieci, jak i ich rodziców. Organizatorkami konkursu jest Dyrektor E.Nożykowska oraz nauczycielki I.Formela, K.Stawiarz i P.Sykuła.W ten sposób pokazują oni swoje zaangażowanie w życie przedszkola. W tym roku, po raz pierwszy, udział w konkursie wzięły dzieci uczęszczające do żłobka. Jest nam niezmiernie miło iż, jak zawsze mogliśmy liczyć na przyjaciół przedszkola, którzy ufundowali kolorowe nagrody dla dzieci. Wystawę corocznie odwiedzają goście, przyjaciele przedszkola oraz rodziny wychowanków przedszkola i żłobka. Można ją zwiedzać również w tym roku w godzinach otwarcia przedszkola. Zapraszamy i polecamy!!!

[av_gallery ids=’169357,169358,169359,169360,169361,169362′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-6izrt8s’]