WOŚP za nami!

Tegoroczna Orkiestra Świątecznej Pomocy inna niż dotychczas… Większość naszych działań przeniosła się do internetu, a zebrane pieniądze wspomogą oddziały dziecięce, laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
♥️ Mogliśmy zasilić e-skarbonkę #GminaBędzino, ♥️wylicytować mnóstwo ciekawych przedmiotów na allegro WOŚP, a także skorzystać z możliwości wrzucenia pieniędzy do puszek stacjonarnych w różnych miejscach naszej gminy. Za każde polubienie strony sklep Mrówka Będzino oraz Mikrus Lewiatan Będzino zasilili konto WOŚP o ilość polubień ich strony (a nawet jeszcze więcej)!
Akcja w szybkim czasie przybrała tempa, a lista przedmiotów do licytacji zaczęła się rozrastać. Można było pokusić się na przedmioty z logo naszej gminy i kosze rozmaitości (ile tam było pysznych cudowności!). Od Koła Gospodyń Wiejskich “Komorzanki” otrzymaliśmy barwne maseczki, a od Koła Gospodyń Wiejskich w Będzinie “Ino Będzino” gadżety z logo. Wielkim zaangażowaniem wykazała się również Dobrzyca oraz Koło Gospodyń Wiejskich Wesołe Babki Dobrzyca. OSP Będzino podarowało unikatowy voucher “Na jeden dzień zostań strażakiem OSP Będzino”. Wielki bój w licytacjach toczył się o wyjątkowy voucher od Kwiaciarnia Fantazja Kinga Naszydłowska. Trafił też na allegro las w słoiku od pani Daria Pikuła, w nowoczesnym, szklanych słoju. Pani Lucyna z Domu Ludowego Mścice wykonała piękne ozdoby – rękodzieło wykonane z niezwykłą starannością. Puszki stacjonarne znajdowały się:
🏵️Kwiaciarnia Fantazja, Będzino 22
👨‍👩‍👦Przedszkole w Będzinie, Będzino 31/1
🛒Sklep Mrówka w Będzinie, Będzino 16
📝Urząd Gminy w Będzinie, Będzino 19
🛒Sklep „Mikrus” w Będzinie, Będzino 22a
🛒Sklep „Murena” w Tymieniu, Tymień 22c
🛒Sklep „Kinia” w Tymieniu, Tymień 26A
🎒Szkoła Podstawowa w Dobrzycy, Dobrzyca 53
🛒Sklep w Dobrzycy, Dobrzyca 70
🛒Sklep w Słowienkowie, Słowienkowo 9A
💰Łączna kwota z puszek stacjonarnych to:
5415,81zł 💰4,8 euro💰 22 korony 💰2 hrywny!!!!
Pokazaliśmy, że mamy wielkie serca, że potrafimy wspólnie działać, razem, solidarnie! Każdy kto organizował, wspomagał czy brał czynny udział w WOŚP, wie, że to ciężka, bardzo odpowiedzialna praca, która jednocześnie daje ogrom satysfakcji, radości, utwierdza w przekonaniu, że warto pomagać! Reżim sanitarny, izolacja, obostrzenia – tak, ale również empatia, otwartość na innych i współpraca! Wielkie ukłony dla sztab WOŚP Rosnowo, a szczególnie dla niezawodnego Mirosław Pawlak.
♥️♥️♥️ W tym roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy organizował Gminny Ośrodek Kultury w Będzinie we współpracy z Urzędem Gminy w Będzinie. Graliśmy z Wami!!! Wszystkim, którzy wspomagali nas w działaniach – a nie sposób ich wymienić – dziękujemy z całego serducha!