Zagłosuj na SP w Dobrzycy

Po raz 1 Szkoła Podstawowa w Dobrzycy bierze udział w programie pt. Wzorowa Łazienka w której istnieje możliwość wygrania remontu łazienki o wartości 30 tys. zł. Już teraz gorąco zachęcamy do głosowania (od października do listopada) w następujący sposób:
• PUNKTY STANDARDOWE 1 GŁOSOWANIE = 1 PUNKT tj. Szkoła może zdobyć punkty poprzez głosowanie na galerię szkoły (nie można głosować na poszczególne prace uczniów). Aby oddać standardowy głos należy podać swój adres email i postępować zgodnie z poleceniami na stronie. Prawidłowo oddany głos skutkuje komunikatem na stronie z taką informacją. Z jednego adresu email można oddać jeden głos na dobę. Z jednego adresu IP można oddać max. 150 głosów w ciągu doby. Głosować można w sekcji „Głosuj”.
• PUNKTY Z PARAGONEM 1 PARAGON = 20 PUNKTÓW tj. Oddając jeden głos możesz przyznać szkole jednorazowo 20 punktów. Wystarczy, że kupisz dowolny produkt marki Domestos, zachowasz paragon, wejdziesz na stronę w sekcji „Głosuj”, podasz dane z paragonu oraz załączysz jego zdjęcie. Po pozytywnej weryfikacji paragonu szkole, na którą głosowałeś zostanie przyznanych 20 punktów. Nie ma limitów w głosowaniu z paragonami. Nie ma znaczenia liczba produktów marki Domestos na paragonie. Każdy unikalny paragon, to 20 punktów dla szkoły.