Zapraszamy na cykl bezpłatnych, dwudniowych szkoleń!

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sianowskiej serdecznie zaprasza cykl bezpłatnych, dwudniowych szkoleń skierowanych do organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Koszalińskiego, realizowanych w ramach projektu ?Dialog obywatelski i partycypacja w Powiecie Koszalińskim?, sfinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności ? Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Pierwsze z dwóch zaplanowanych na 2022 rok szkoleń odbędzie się w dniach 18-19 listopada w Sarbinowie. Swoim zakresem dotyczyć będzie metodologii tworzenia ofert konkursowych i najważniejszych zasad fundrisingu.

Drugie dwudniowe szkolenie, pn. ?Budowanie zespołu i komunikacja w zespole. Liderstwo i współpraca w grupie? odbędzie się w dniach 25-26 listopada.

Szkolenia poprowadzi Agata Szewczyk – autorka wielu projektów zwiększających kompetencje liderów i działaczy pozarządowych, trenerka z zakresu fundrisingu, tworzenia projektów, budowania relacji w grupie i komunikacji w zespole.

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny i obejmuje także zakwaterowanie oraz wyżywienie jego uczestników.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://ngowpowiecie.pl/do-pobrania/

a następnie wysłać w formie papierowej na adres: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sianowskiej, ul. Armii Polskiej 23, 76-004 Sianów, bądź skanem mailowo na adres: kontakt@ngowpowiecie.pl

opublikowano 15 listopada 2022