Zapraszamy na Powiatowe Targi Organizacji Pozarządowych

W Imieniu Fundacji ROEFS i Gminy Będzino serdecznie zapraszamy przedstawicieli:
– organizacji pozarządowych (fundacji i stowarzyszeń),
– klubów sportowych,
– ochotniczych straży pożarnych z ternu powiatu koszalińskiego, a w szczególności z terenu Gminy Będzino
do udział w projekcie pn. „Nowa jakość tworzenia polityk publicznych w Powiecie Koszalińskim”.
Jest to przedsięwzięcie, które uzyskało dofinansowanie z Programu FIO, realizowane jest na terenie powiatu koszalińskiego i objęte zostało Honorowym Patronatem Starosty Koszalińskiego. Zakłada ono wymiar ponadgminnej współpracy samorządów i organizacji pozarządowych oraz działania promujące wizerunek NGOs w świadomości społeczności całego powiatu koszalińskiego.
Zapraszamy Was do współtworzenia Powiatowych Targów Organizacji Pozarządowych oraz powiatowej publikacji o NGOs. Chcemy wypromować wasze działania, realizowane projekty, pasje oraz członków i wolontariuszy, którzy tworzą wasze organizacje.
Już 15 września 2018 r. w Polanowie (podczas dożynek powiatowych) będziemy organizować TARGI NGO`s, na których chcielibyśmy wypromować wasze organizacje.
Jako organizatorzy zapewniamy Wam:
wyżywienie (w postaci bonów żywnościowych dla waszych przedstawicieli) oraz
– NAMIOT dla NGOs – czyli stoisko wystawiennicze, na którym upowszechnicie wyroby rękodzielnicze, materiały promocyjne czy kulinarne. Mile widziane będą animacje i pokazy (walk/ tańców/rozgrywek/,udzielania pierwszej pomocy/malowania/rękodzielnictwa itd.)
Chcemy stworzyć przestrzeń do integracji NGOs, nawiązania nowych partnerstw i współpracy w przyszłości. Liczymy na Waszą kreatywność i zaangażowanie.

Zapraszamy do kontaktu i dokonania zgłoszeń!
Liczba miejsc jest ograniczona. Termin zgłoszeń upływa : 31 sierpnia 2018r
Osoba do kontaktu:
Fundacja ROEFS p. Agata Szewczyk,
tel.: 602 126 916, biuro@fundacja-roefs.pl , www.fundacja-roefs.pl