Zostań współtwórcą Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru MLGR

Obecny proces tworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru Mieleńskiej Lokalnej Grupy Rybackiej umożliwi w następnych latach nowej perspektywy finansowej udzielanie dotacji na pomysły przyszłych wnioskodawców. W tym celu biuro MLGR chciałoby poznać Państwa opinie i prosić o wypełnienie anonimowej ankiety.

Badanie ankietowe nie jest czasochłonne, a pozwoli na określenie dalszych kierunków rozwoju i kształtowania obszarów projektowych, na które ogłaszane będą nabory np. na wsparcie rybaków, tworzenie firm i inne działania aktywizacyjne.

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka wspiera nie tylko rybaków, pomaga także hodowcom, przetwórcom, stowarzyszeniom, fundacjom, samorządom, przedsiębiorcom, mieszkańcom gmin z obszaru działania MLGR (Mielno, Będzino, Biesiekierz, Dygowo, Białogard, Karlino, Tychowo, Połczyn – Zdrój) w pozyskiwaniu funduszy na realizację ich projektów. Organizacja stawia na zacieśnianie współpracy pomiędzy gminami, pomoc rybakom w dywersyfikacji działalności rybackiej, rozwój działalności gospodarczych, promocję obszaru objętego LSR (Lokalną Strategią Rozwoju) oraz aktywizację mieszkańców obszaru.

To, jakie projekty będą realizowane i jaka grupa docelowa będzie mogła ubiegać się o wsparcie dotacyjne, zależy właśnie od Państwa opinii – przedstawicieli wielu środowisk. Warto więc poświęcić dosłownie chwilę, aby zadecydować o możliwości wsparcia – kto wie, czy z oferty MLGR nie skorzysta bowiem ktoś z Was lub waszych bliskich, znajomych?

Ankietę online można wypełnić tu: https://mlgr.pl/ankiety.php

lub pobrać tutaj: (pdf), a następnie wypełnioną dostarczyć do UG w Będzinie do pokoju nr 14.

opublikowano 5 marca 2023