11 grudnia w szczecińskiej Netto Arenie odbyła się gala finałowa konkursu Twój biznes pod banderą sukcesu. Zwycięzców wyłoniono w trzech kategoriach – mikro, małych i średnich firm. Nagrody główne przyznane zostały przez kapitułę konkursową oraz przez internautów.

Głosem Jury Ogrody Hortulus z Gminy Będzino zajęły pierwsze miejsce w kategorii małych przedsiębiorstw! Nagrodę odebrała właścicielka firmy Iwona Bigońska. Jako pierwszy oficjalne  gratulacje na scenie złożył jej wójt gminy Będzino Mariusz Jaroniewski. Głosem internautów w kategorii małych przedsiębiorstw wskazano na Fabrykę Domów Mobilnych i Szkieletowych „Lark Leisure Homes” z Darłowa.

W kategorii mikro przedsiębiorstw nagrody otrzymali Escape Room Supplier oraz Rentumi. W kategorii średnich przedsiębiorstw nagrodzono szczeciński Vortex energy oraz MABO.

Konkurs miał wyłonić przedsiębiorców, których działania, produkty i usługi charakteryzują się największą innowacyjnością, kreatywnością i oryginalnością. A takich na Pomorzu Zachodnim nie brakuje! W konkursie wzięło udział ponad 100 firm z woj. zachodniopomorskiego.

O dobry nastrój uczestników gali finałowej zadbali prowadzący – Jarosław Kuźniar i Agnieszka Cegielska. Uroczystość uświetniły prelekcje Przemysława Kossakowskiego oraz Olgi Kozierowskiej założycielki fundacji Biznes Pisany Szminką. O oprawę muzyczną wydarzenia zadbała Orkiestra Adama Sztaby z gościnnym występem Katarzyny Nosowskiej.

Konkurs obył się w ramach kampanii „Pomorze Zachodnie. Biznes w dobrym położeniu” realizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

[av_gallery ids=’172769,172770,172771,172772′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’deactivate_avia_lazyload’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-8ntactc’]