Jedziemy na Mistrzostwa Europy

Troje zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Karate Kyokushin Kanku Tymień” dostało zaproszenia do wzięcia udziału w XXXI Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin, które w tym roku odbędą się w Polsce. Organizatorem mistrzostw jest Świnoujska Akademia Karate Kyokushin. Swój akces w tych zawodach zgłosiło ponad 650 osób z 24 krajów Europy, jako goście specjalni będą również zawodnicy z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Nasz klub będą reprezentować: Adrianna Jęcek, Mateusz Jęcek oraz Dariusz Jęcek. Dzięki swojej ciężkiej pracy oraz osiągnięciom, które do tej pory zdobyli, dostali szanse startu w największej imprezie sportowej karate kyokushin jaka może się odbyć w Europie. W tym roku nasi reprezentanci startowali w prestiżowych turniejach karate kyokushin w Sieradzu, Limanowej, Lipnie, Resku oraz Gdańsku zdobywając złote i srebrne medale w swoich kategoriach. Adrianna jest brązową medalistką ubiegłorocznych Mistrzostw Europy, które odbyły się w Holandii.

Przy tej okazji chcę podziękować za wsparcie finansowe firmie Gniady & Gniady, Panu Robertowi Gniady i Panu Wiesławowi Gniady. Sołtys Sołectwa Tymień, Pani Krystynie Sądeckiej za zakup dresów reprezentacyjnych. Wójtowi Gminy Będzino, Panu Henrykowi Brodzie, Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Kardynała Ignacego Jeża w Tymieniu, Panu Mirosławowi Gostomczykowi i Pani Jolancie Szubie oraz Rodzicom trenujących dzieci za pomoc i wsparcie w bieżącej działalności naszego klubu, dzięki której możemy startować we wszystkich turniejach sportowych.

Osu!
Sensei Paweł Tomaszewicz