Koła Gospodyń Wiejskich znów zmierzą się w Różańsku!

W niedzielę 18 lipca odbędzie się w Różańsku (gm. Dębno) druga edycja Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Zachodniopomorskiego. Organizatorzy zapraszają do udziału Koła Gospodyń Wiejskich z całego regionu. Niezapomniana zabawa zespołowa przy kreatywnych konkurencjach, pyszny swojski poczęstunek i mnóstwo atrakcji wystawienniczych dla przyjezdnych gości, to wizytówka tego wydarzenia. Pula nagród to niemal 4 tysiące złotych!

Zaplanowaliśmy dla Państwa konkurencje sportowe, zręcznościowe, kulinarne, muzyczne oraz ekologiczne – informuje Justyna Baranowicz, koordynatora Turnieju z Koła Gospodyń Wiejskich w Różańsku. – Nasza inicjatywa to nie tylko fantastyczna okazja do integracji i zacieśniania kontaktów między Kołami Gospodyń Wiejskich z całego regionu, to także sposób na promocję ekologii i zachowań proekologicznych wśród wiejskich społeczności poprzez nieszablonowe zadania jakie dla nich przygotowaliśmy.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy zarówno przedstawicieli zachodniopomorskich Kół Gospodyń Wiejskich, kibiców, jak i wszystkie osoby z rodzinami, które chciałyby ciekawie spędzić czas w wakacyjne, niedzielne popołudnie 18 lipca, w godz. 15:00-19:00. Impreza odbędzie się na boisku sportowym w Różańsku.

Koła Gospodyń Wiejskich, które są zainteresowane udziałem w Turnieju (w charakterze zawodników) zachęcamy do wypełnienia formularza dostępnego na stronie www.nasze.rozansko.pl/turniej Zgłoszenia można dokonać w terminie do 30 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc. Organizatorzy potwierdzą wpływ zgłoszenia (oraz zarejestrowanie do udziału w Turnieju) w ciągu 24 godzin.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/KjHwRylP

Organizatorzy:

– Koło Gospodyń Wiejskich w Różańsku (Lider projektu) www.facebook.com/rozanskokgw

– Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego www.pfsp.pl

– Koło Chłopów Wiejskich w Różańsku www.facebook.com/kolochlopow

W razie pytań, prosimy o kontakt: tel. 693 581 524 (Justyna Baranowicz), e-mail: kgw-rozansko@wp.pl

Fotorelacja z poprzedniej edycji Turnieju:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=rozansko&set=a.4273451592725938

Videorelacja z poprzedniej edycji Turnieju:

https://www.youtube.com/watch?v=mHVuNOPFN8k

Turniej współfinansowany jest z dotacji marszałkowskiego Programu Społecznik na lata 2019-2021.

opublikowano 21 maja 2021