Letni Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Będzino „Orlik” Mścice 2018

Organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury na terenie naszej gminy turnieje piłki nożnej cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców. 25 lipca na boisku „ORLIK” w Mścicach odbyło się kolejne w tym roku wydarzenie piłkarskie, w którym udział brały dzieci i młodzież z Gminy Będzino.

W Letnim Turnieju o Puchar Wójta Gminy Będzino walczyły drużyny w dwóch kategoriach: szkół podstawowych  i szkół gimnazjalnych. Łącznie wystąpiło sześć drużyn. W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła drużyna z Mścic natomiast w grupie starszej drużyna ze Strachomina. Każda drużyna biorąca udział w turnieju została nagrodzona piłką. Dodatkowo drużyny zwycięskie otrzymały puchary Wójta Gminy Będzino.

Dla zawodników i kibiców przygotowana została kiełbaska na gorąco oraz napoje. W trakcie rozgrywek zorganizowane zostały gry i zabawy sportowo-rekreacyjne z nagrodami dla wszystkich uczestników imprezy. Niewątpliwą atrakcją dla wszystkich biorących udział w imprezie był zimny prysznic zaserwowany z wozu bojowego jednostki OSP w Mścicach, który skutecznie chłodził zawodników w ten skwarny dzień. Dziękujemy!