Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Będzino

W minioną środę 22.02.2017 r. w sali sportowej Zespołu Szkół im. Ludzi Morza w Mścicach rozegrany został Gminny Turniej Piłki Halowej młodzieży do lat szesnastu.

Zgłoszone zespoły podzielono według lat ich uczestników- wystąpiły 4 drużyny szkół podstawowych  i 3 drużyny szkół gimnazjalnych. W kategorii szkół podstawowych o Puchar Wójta walczyli zawodnicy z miejscowości: Mścic, Będzina, Strachomina i Tymienia.

Natomiast w grupie gimnazjalnej udział wzięli zawodnicy z Mścic, Legionu Dobrzyca i Strachomina. Po ekscytujących meczach zwycięzcami, a co za tym idzie właścicielami Pucharu Wójta wśród szkół podstawowych okazali się młodzi gracze z Będzina przed Tymieniem.

W grupie gimnazjalnej najlepsi okazali się piłkarze z Mścic przed Legionem Dobrzyca i to oni otrzymali z rąk Wójta okazały puchar. Każda z uczestniczących drużyn za chęć i sportową rywalizację otrzymała piłki do gry w nogę. Wszyscy aktywni uczestnicy turnieju oraz kibice zostali poczęstowani ciepłymi kiełbaskami i napojami chłodzącymi.