Festyn „Spotkanie Pokoleń” w Przedszkolu Samorządowym w Mścicach

Dnia 20.06.2015 r. w Przedszkolu Samorządowym w Mścicach odbył się Festyn Rodzinny. Tegoroczny Festyn Rodzinny pn. “Spotkanie Pokoleń” okazał się wielkim przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i rodziców, którzy po raz pierwszy odwiedzili naszą placówkę. Chętni milusińscy wystąpili prezentując swoje umiejętności rytmiczne, udowodnili, że ruch w połączeniu z muzyką daje wiele radości i wpływa korzystnie na zdrowie.

Wiele emocji wzbudził pokaz karate zawodników Mieleńskiego Klubu Sztuk i Sportów Walki pod przewodnictwem Senseia Cezarego Banasiaka. Ogromny podziw wywołały występy tancerzy ze Studia Tańca Pasja pod opieką instruktorki – Pani Agaty Krajewskiej. Duży entuzjazm widowni spowodowało pojawienie się absolwenta naszego przedszkola Pawła Halamy, który zachwycił wszystkich niesamowitą grą na keyboardzie. Gościnnie wystąpili uczniowie Zespołu Szkół im. Ludzi Morza w Mścicach pod okiem niezastąpionej Pani Bożeny Cienkowskiej.

Chętnie odwiedzanym miejscem był punkt malowania twarzy oraz „Pchli Targ”, którego główną nagrodą był trzydniowy wypoczynek w ośrodku nadmorskim. Wiele radości przyniosły dzieciom przygotowane z okazji festynu zabawy w dmuchanych kulach „Bumper Ball” oraz pokazy strażackie zorganizowane przez OSP w Będzinie. Jak co roku, miłośnicy zdrowego żywienia mogli napić się smacznego soku-wyciskanego z warzyw i owoców. Dużym powodzeniem cieszyły się stoiska z ciastami, lodami, jadłem serwowanym przez personel kuchenny. Specjałem dnia stały się pierogi ruskie z „przedszkolną” okrasą. Prowadzące zabrały również wszystkich uczestników do wspólnej zabawy pod hasłem „Taniec Połamaniec”. W czasie „Spotkania Pokoleń” przygrywał muzyk Krzysztof Szymanowski.

Wszystkim dzieciom, rodzicom, sponsorom i pracownikom Przedszkola Samorządowego w Mścicach serdecznie dziękujemy, do zobaczenia za rok.

[av_gallery ids=’7587,7588,7589,7590,7591,7592,7593,7594,7595,7596,7597,7598′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-2kss75′]

opublikowano 23 czerwca 2015