Letni Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Będzino

Organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury na terenie naszej gminy turnieje piłki nożnej cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców. W dniu 20 lipca 2016 r. na boisku „ORLIK” w Mścicach odbyło się kolejne w tym roku wydarzenie piłkarskie, w którym udział brały dzieci i młodzież z Gminy Będzino.

W Letnim Turnieju o Puchar Wójta Gminy Będzino walczyły drużyny w dwóch kategoriach : szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych. W kategorii szkół podstawowych walczyli zawodnicy z miejscowości: Strachomino, Mścice, Będzino i Tymień. Natomiast w kategorii szkół gimnazjalnych z miejscowości: Tymień i Mścice. Mścice reprezentowały dwie drużyny.

W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła drużyna ze Strachomina, a w kategorii szkół gimnazjalnych drużyna z Tymienia. Każda drużyna biorąca udział w turnieju została nagrodzona piłką. Dodatkowo drużyny zwycięskie otrzymały puchary z rąk Wójta Gminy Będzino.

Dla zawodników i kibiców przygotowana została kiełbaska na gorąco oraz napoje. W trakcie rozgrywek zorganizowane zostały gry i zabawy sportowo-rekreacyjne z nagrodami dla wszystkich uczestników imprezy.

Fot. GOK Będzino