Noc w Bibliotece

Po raz kolejny Gminna Biblioteka Publiczna w Będzinie zorganizowała wyjazd na Noc w Bibliotece do Koszalińskiej Biblioteki Publicznej. Ten wyjątkowy wieczór dostarczył naszym młodym czytelnikom niezapomnianych wrażeń.

Oprócz ciekawych wystaw z pamiątkami z dawnego Koszalina, prelekcji, spotkań i seansów filmowych z dawnych lat, wzięliśmy udział w warsztatach plastycznych prowadzonych przez Plastusia, sesji fotograficznej w stylu retro i przebierankach w stroje z epoki. Nie lada gratką był też koncert Big Bandu z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie. Gorączkę atrakcji studziliśmy przy stoisku z domowymi lodami z Pracowni Lodów, a wieczór zakończył się niesamowitym jak zawsze Fire Show grupy Incendi.

Dziękujemy Wam za fantastycznie i przezabawnie spędzony czas! Następny wyjazd już niedługo – na Europejską Noc Muzeów w Koszalinie. 16 maja (sobota) miasto znów odkryje przed nami zamknięte na co dzień zakamarki i skusi niezapomnianą przygodą. Możecie się już zapisywać! Zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Będzinie 🙂