Z radością informujemy, że Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Będzino właśnie wydało publikację dotyczącą nowo powołanej Rady ds. współpracy międzynarodowej przy Wójcie Gminy Będzino. Wśród treści znajdziecie w niej Państwo także inne dobre praktyki z zakresu działalności społecznej i obywatelskiej oraz szeroki opis dotychczasowej współpracy jaką nasza gmina prowadzi z partnerskim francuskim miastem Saint Yrieix.

Już dziś można pobrać publikację w wersji elektronicznej (poniżej). Książki w wersji drukowanej w nakładzie 200 sztuk powędrowały także do innych samorządów w celu zapoznania ich z naszym dorobkiem w zakresie współpracy międzynarodowej oraz szerzeniem dobrych praktyk w obszarze działań obywatelskich. Publikacje będą również dostępne w naszych bibliotekach. Miłej lektury!

Działanie jest realizowane przez Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Będzino w ramach projektu pn. “Dialog obywatelski na rzecz współpracy lokalnej w gminie Będzino” sfinansowanego ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu NOWEFIO edycja 2023.

LINK DO PUBLIKACJI