Dnia 10 września br, podczas XVIII Dni Ogrodnika Targów Międzynarodowych w Gołuchowie, odbyła się gala finałowa X edycji Krajowego Konkursu „Wzorowy Ogrodnik 2016” pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż pierwszy raz w historii tego konkursu laureatem w kategorii “Szkółkarstwo Roślin Ozdobnych” zostało gospodarstwo z województwa zachodniopomorskiego. Iwona Bigońska odebrała nagrodę i dyplom z rąk Przewodniczącego Kapituły prof. dr hab. Andrzeja Komosy (UP Poznań). Gospodarstwo HORTULUS po raz kolejny zostało docenione za swoją działalność, tym razem na arenie krajowej. Promocja zachodniopomorskiego rolnictwa, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w szkółkarstwie i ogrodnictwie, a także dbałość o jakość oferowanych towarów i usług, stawiana jest w HORTULUSIE od początku działalności, na pierwszym miejscu. Gratulujemy!

[av_gallery ids=’11562,11564,11563′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’deactivate_avia_lazyload’ av_uid=’av-kwofvt’]