Dzień Kobiet w Gminie Będzino

Gminny Dzień Kobiet w Gminie Będzino

Gminny Dzień Kobiet, który odbył się w piątkowe popołudnie w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Będzinie na długo zapadnie wszystkim w pamięć. Było to bowiem wydarzenie wyjątkowe, które zgromadziło ogromną ilość Pań z naszej gminy- sala dosłownie pękała w szwach.

Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury w Będzinie, zaś patronat honorowy nad Gminnym Dniem Kobiet objęła Wójt Gminy Będzino, Pani Sylwia Halama, która życzyła obecnym na sali mieszkankom gminy zdrowia, szczęścia i uśmiechu nie tylko z okazji dnia 8 marca.

Nie zabrakło licznych atrakcji, które umiliły przybyłym czas. Był wśród nich wspaniały występ Krzysztofa Krawczyka, którego głos i postać znakomicie odtwarzał Pan Zbigniew Komorowski, wzruszający występ wokalny zaprezentowała Pani Katarzyna Bereźnicka, była też mała niespodzianka muzyczna w wykonaniu panów.

Otóż Przewodniczący Rady Gminy Będzino Pan Andrzej Nożykowski, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Będzino Pan Andrzej Jóźwiak, Panowie:- radni Gminy Będzino: Tomasz Baczyński , Piotr Kołpacki i sołtysi: Tomasz Wojciechowski, Józef Kupisz, Franciszek Adamiuk, Grzegorz Bereźnicki a także kierownik GOPS Będzino Adam Czycz i strażacy z OSP Będzino wspólnie wykonali znany utwór E. Hulewicza “Za zdrowie Pań!”.

Ponadto wspólnie odśpiewano “Sto lat”, na stołach pojawił się tort oraz szampan, tradycyjnym zwyczajem Panowie wręczali też Paniom kwiaty, zaś strażacy z OSP Będzino uprzyjemnili tę chwilę obdarowując mieszkanki naszej gminy czekoladami.

Jak co roku, także i tym razem Radna Powiatu Koszalińskiego Pani Elżbieta Góral zorganizowała grę “Twój szczęśliwy numerek”, w której każda z obecnych kobiet mogła otrzymać drobny upominek.

Dziękujemy wszystkim Paniom za udział, Panom za zaangażowanie w trakcie trwania wydarzenia, osobom które wydatnie przyczyniły się do pomocy w organizacji Gminnego Dnia Kobiet- pracownikom GOK, sponsorom, sympatykom, składamy podziękowania za poświęcony czas i wsparcie. Kolejny Dzień Kobiet już za rok!

opublikowano 11 marca 2024