Karatecy z Tymienia na Międzynarodowym Turnieju w Świnoujściu

W dniach 24-25 września br. w Świnoujściu odbył się XII Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin. W zawodach udział wzięli karatecy z Polski, Niemiec oraz duża grupa zawodników z Rosji.

Nasz klub reprezentowało troje zawodników: Adrianna Jęcek, Diana Bieńkowska oraz Dawid Bosy. Dawid trafił na swojego odwiecznego rywala i musiał uznać wyższość bardziej doświadczonego zawodnika. Adrianna Jęcek, również musiał uznać wyższość swoich rywalek, natomiast w kategorii kata zajęła drugie miejsce, wykonując bardzo ładnie gekisai sho kata. Bardzo dobrze również spisała się Diana Bieńkowska wygrywając dwie walki, dzięki czemu zdobyła brązowy medal w swojej kategorii 12-13 lat pow. 45 kg. Następny start naszych karateków już w ten weekend w Sieradzu. Będzie to kolejny sprawdzian dla Adrianny Jęcek przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się w Olsztynie 22 października.

Serdecznie gratuluję, osu

Sensei Paweł Tomaszewicz

[av_gallery ids=’11693,11694,11695,11696,11697′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’deactivate_avia_lazyload’ av_uid=’av-ugszn0′]

opublikowano 27 września 2016