Nagroda dla Hortulusa

9 września 2015 r. podczas konferencji „AgroSukces niejedno ma imię”, która odbyła się w Ministerstwie Gospodarki w Sali pod Kopułą, spotkali się najlepsi z najlepszych agroprzedsiębiorców oraz rolników. Obecny na spotkaniu wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński przypomniał, że bezpieczeństwo żywnościowe to jeden z fundamentów bezpieczeństwa nowoczesnego państwa. – Dlatego tak ważne jest, aby przedsiębiorcom działającym w tym obszarze stworzyć warunki do stabilnego rozwoju. Robimy to m.in. działając na rzecz ekspansji polskich firm na nowe, perspektywiczne, w tym również pozaeuropejskie, rynki – zaznaczył.

Podczas spotkania wicepremier wręczył najlepszym polskim agroprzedsiębiorcom i rolnikom Odznaki Honorowe „Za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej”. Wśród nich znalazła się m. in. współwłaścicielka ogrodów tematycznych Hortulus w Dobrzycy, Pani Iwona Bigońska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

[av_gallery ids=’8360,8359,8358,8357,8356,8355′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-1y9442′]

opublikowano 13 października 2015