Pomóżmy Oliwii!

Chcielibyśmy codziennie być szczęśliwi, cieszyć się zdrowiem swoim i naszych dzieci. Niestety, złe rzeczy i nieprzewidziane wypadki się zdarzają- wówczas nie powinniśmy pozostać obojętni i okazać dobre serce oraz pomoc.

Możemy tak uczynić w przypadku 19-letniej Oliwii, mieszkanki naszej gminy, która uległa 19- letnia Oliwia uległa poważnemu wypadkowi przy którym doznała ciężkich urazów i wielu złamań. Ilość obrażeń, według opinii lekarskich nie pozwoli na odzyskanie pełnej sprawności ruchowej w samodzielnym poruszaniu się. Dlatego, mama Oliwii, Pani Ewelina, założyła w internecie zbiórkę, aby dzięki pomocy ludzi dobrej woli zawalczyć o lepszą przyszłość dla córki. Niestety, Pani Ewelina nie jest osobą zamożną, a jako mama pięciorga dzieci boryka się z trudną codziennością.

Jeśli zechcielibyście Państwo wesprzeć rehabilitację Oliwii, podajemy link do zbiórki.

Lecz można pomóc też w inny sposób. Na portalu społecznościowym Facebook utworzona została specjalna grupa pod nazwą Licytacje dla Oliwi Gliszczyńskiej na dalsze leczenie , gdzie można wystawić przedmioty, vouvhery, usługi, na aukcję internetową, zaś dochód ze sprzedaży wylicytowanych rzeczy przekazany zostanie mamie Oliwii.

Również Urząd Gminy w Będzinie planuje przeprowadzić zbiórkę, aby w ten sposób dorzucić chociaż małą cegiełkę do uzyskania kwoty, potrzebnej na dalsze leczenie Oliwii.

opublikowano 18 listopada 2023